Gebruikersnaam   Wachtwoord

Nog geen klant van TTP Concepts?

Maar wilt u dat wel graag worden? Vul het login aanvraagformulier in. Login aanvragen

Geen standaard cadeaus,
maar de cadeaustandaard!

TTP Concepts is een innovatief business to business cadeaubedrijf dat klanten helpt boven de competitieve markt uit te stijgen. TTP Concepts levert creatieve ideeen, producten van topmerken en ieder seizoen een grote keus. TTP Concepts levert alleen aan de beste retailers van Nederland en België

 


WHAT IS HOT?


Adviesprijs
€ 29,99
Adhoc
Creme Brûlée Brander
 
Meer info

Adviesprijs
€ 29,99
Celly
Tech for Kids Camera 2
 
Meer info

Adviesprijs
€ 449,99
Coravin
Sparkling Pack Wijn Conserveringssysteem
 
Meer info

Adviesprijs
€ 39,95
Höfats
Gravity Candle Windlicht
 
Meer info

Adviesprijs
€ 139,00
Höfats
Spin 90 Sfeerlantaarn
 
Meer info

Adviesprijs
€ 69,99
Joseph Joseph
Dash Vijzel met Bamboe Deksel
 
Meer info

Adviesprijs
€ 15,99
Stojo
Pocket Cup 355 ml Carnation
 
Meer info

NIEUW


Adviesprijs
€ 24,99
Adhoc
Rapid Melkschuimer Elektrisch
 
Meer info

Adviesprijs
€ 49,99
Eva Solo
Fridge Karaf met Hoes 1 liter Sage
 
Meer info

Adviesprijs
€ 499,00
Höfats
Bowl 70 Vuurschaal met Standaard Laag
 
Meer info

Adviesprijs
€ 99,99
Joseph Joseph
Elevate Store Messen Set van 5 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 27,95
Kela Badkamer
Neo Mand Set van 3 Stuks Assorti
 
Meer info

Adviesprijs
€ 79,99
Lund
Skittle Lamp Multicolor Draadloos met Telefoonoplader
 
Meer info

Adviesprijs
€ 59,99
Pebbly
Zero Waste Set van 4 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 29,99
Stojo
Drinkfles 590 ml Aquamarine Translucent
 
Meer info

Adviesprijs
€ 149,00
Turtleneck
Rietje Buigbaar Roestvrijstaal 28 cm Set van 50 Stuks + Schoonmaakborstel
 
Meer info

AANBIEDINGEN

Eva Solo
Green Tool Mandoline Snijder
 
Meer info
Eva Solo
Nordic Kitchen Thermoskan voor Thee 1 liter
 
Meer info
Rösle Barbecue
Barbecue Gas Videro G2-S Vario 30 mbar
 
Meer info

Buying profit, selling pleasure

De beste deal en de mooiste oplossing.

Theo Rietbergen

Directeur


+31(0)6 51 217 117
theo@ttpconcepts.nl
Op zoek naar synergie in elke samenwerking

Mareille Stofberg

Directeur


+31(0)6 34 497 531
mareille@ttpconcepts.nl
Een rugzak met kennis en ervaring om te delen voor een succesvolle samenwerking

Sjoerd van der Burg

Key Accountmanager


+31(0)6 38 063 621
sjoerd@ttpconcepts.nl
Voor een assortiments advies op maat

Julian Kwee

Assistent Key Accountmanagement


+31(0)6 54 227 261
julian@ttpconcepts.nl
Geen BBQ is te groot voor mij. Daag me uit.

Wilma Beukema

Accountmanager


+31(0)6 18 299 498
wilma@ttpconcepts.nl
De liefde voor retail is mij met de paplepel ingegoten.

Karin Mulder

Accountmanager


+31(0)6 38 063 639
karin@ttpconcepts.nl
Met passie en positiviteit samen bouwen aan een duurzame relatie

Freddy van den Oetelaar

Accountmanager Belux


+31(0)6 24 898 200
freddy@ttpconcepts.nl
Samen halen we het beste naar boven!

Koen Heyvaert

Accountmanager Belux


+32 475 833 087
koen@ttpconcepts.be
Mijn drive is mijn verantwoordelijkheidsgevoel

Marwa Nias

Office medewerker


+31(0)6 34 062 360
marwa@ttpconcepts.nl
Samen elke kans benutten

Bas van Assouw

Hoofd Verkoop Binnendienst


+31(0)6 24 898 202
bas@ttpconcepts.nl
Don’t wait for inspiration. Be the inspiration!

Miranda van der Gracht

Styling en Showroombeheer


+31(0)6 23 268 911
miranda@ttpconcepts.nl
Tot in de puntjes geregeld

Babet van Amelsvoort

Facilitair medewerker


 
babet@ttpconcepts.nl
Aanpakker met oog voor detail

Michiel Pleijter

Merchandising & standbeheer



michiel@ttpconcepts.nl