Gebruikersnaam   Wachtwoord

Nog geen klant van TTP Concepts?

Maar wilt u dat wel graag worden? Vul het login aanvraagformulier in. Login aanvragen

Geen standaard cadeaus,
maar de cadeaustandaard!

TTP Concepts is een innovatief business to business cadeaubedrijf dat klanten helpt boven de competitieve markt uit te stijgen. TTP Concepts levert creatieve ideeen, producten van topmerken en ieder seizoen een grote keus. TTP Concepts levert alleen aan de beste retailers van Nederland en België

WHAT IS HOT?


Adviesprijs
€ 69,95
Allocacoc
DesignNest Heng Balance Lamp Round USB
 
Meer info

Adviesprijs
€ 2.499,00
Everdure
4K Barbecue met Beschermhoes
 
Meer info

Adviesprijs
€ 2.499,00
Everdure
4K Barbecue met Beschermhoes
 
Meer info

Adviesprijs
€ 2.499,00
Everdure
4K Barbecue met Beschermhoes
 
Meer info

Adviesprijs
€ 69,95
Joseph Joseph
Index Advance Plus Snijplanken Set van 4 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 109,95
Joseph Joseph
Index Advance Steel Snijplanken Set van 4 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 95,00
Joseph Joseph
Index Snijplanken Set van 3 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 99,95
Joseph Joseph
Index Snijplanken Set van 6 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 24,95
Lego
Iconic Opbergbox Hoofd Silly Groot
 
Meer info

Adviesprijs
€ 24,95
Lego
Iconic Opbergbox Hoofd Skelet Groot
 
Meer info

Adviesprijs
€ 49,95
Rösle Keuken
Keukenhulp Rvs Knoflookpers 20 cm
 
Meer info

NIEUW


Adviesprijs
€ 4,52
Bee's Wax
Bee's Wax Citrus Wrap Set van 2 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 7,91
Bee's Wax
Bee's Wax Groente Wraps Set van 3 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 7,91
Bee's Wax
Bee's Wax Kaas Wrap Set van 3 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 4,52
Bee's Wax
Bee's Wax Ui Wrap Set van 2 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 10,14
Bee's Wax
Bee's Wax Wrap All-in Set van 5 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 7,91
Bee's Wax
Bee's Wax Wrap Honingraat Design Set van 3 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 999,00
Coravin
Model Eleven
 
Meer info

Adviesprijs
€ 249,99
Joseph Joseph
Intelligent Waste Afvalemmer Totem Compact 40 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 279,99
Joseph Joseph
Intelligent Waste Afvalemmer Totem Compact 40 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 249,99
Joseph Joseph
Intelligent Waste Afvalemmer Totem Compact 40 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 279,99
Joseph Joseph
Intelligent Waste Afvalemmer Totem Max 60 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 299,99
Joseph Joseph
Intelligent Waste Afvalemmer Totem Max 60 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 279,99
Joseph Joseph
Intelligent Waste Afvalemmer Totem Max 60 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 14,95
Lego
Iconic Opbergbox Hoofd Silly Klein
 
Meer info

Adviesprijs
€ 14,95
Lego
Iconic Opbergbox Hoofd Skelet Klein
 
Meer info

Adviesprijs
€ 26,95
Rösle Keuken
Crêpes Spatel
 
Meer info

Adviesprijs
€ 399,00
Simplehuman
Spiegel Sensor Touch Control Trio
 
Meer info

Adviesprijs
€ 399,00
Simplehuman
Spiegel Sensor Touch Control Trio
 
Meer info

AANBIEDINGEN

Adhoc
Pepino Chili Molen met Chili Kruiden Geschenkset
 
Meer info
Joseph Joseph
Index Advance Plus Snijplanken Set van 4 Stuks
 
Meer info
Joseph Joseph
Index Advance Steel Snijplanken Set van 4 Stuks
 
Meer info
Joseph Joseph
Index Snijplanken Set van 6 Stuks
 
Meer info
Simplehuman
Afvalemmer Liner Pocket 30 liter
 
Meer info
Simplehuman
Afvalemmer Liner Pocket 30 liter
 
Meer info
Simplehuman
Afvalemmer Liner Pocket Half Rond Sensor 45 liter
 
Meer info
Simplehuman
Afvalemmer Retro 4,5 liter
 
Meer info
Simplehuman
Afvalemmer Touch Bar 40 liter
 
Meer info
Simplehuman
Afvalemmer Touch Bar Recycler 24+24 liter
 
Meer info
Viva
Anytime Andy Papercup Thee 320 ml (Deep Forrest)
 
Meer info
Viva
Anytime Laura Papercup Koffie 200 ml (Nordic Brick)
 
Meer info

Buying profit, selling pleasure

De beste deal en de mooiste oplossing.

Theo Rietbergen

Directeur


+31(0)6 51 217 117
theo@ttpconcepts.nl
Leiden is 90 % met ei en 10 % met ij

Rachid Toub

Commercieel Directeur


+31(0)6 44 007 471
rachid@ttpconcepts.nl
Furniture & Design is mijn passie.

Sjoerd van der Burg

Key Account Manager


+31(0)6 38 063 621
sjoerd@ttpconcepts.nl
"Out of the box" is mijn specialiteit.

Marcel Hoogstra

Key Account Manager


+31(0)6 13 635 878
marcel@ttpconcepts.nl
Voor een assortiments advies op maat

Julian Kwee

Account Manager


+31(0)6 54 227 261
julian@ttpconcepts.nl
Geen BBQ is te groot voor mij. Daag me uit.

Wilma Beukema

Account Manager


+31(0)6 18 299 498
wilma@ttpconcepts.nl
Jonge hond met een roedel aan energie

Thomas van der Borgt

Account Manager België


+31(0)6 31 495 356
thomas@ttpconcepts.nl
Ook bij TTP Concepts wil ik ‘’sales winner’’ worden.

Renske Spijkers

Account Manager


+31(0)6 38 063 639
renske@ttpconcepts.nl
ieders steun en toeverlaat voor media en communicatie

Janine Boel

Office medewerker Marketing & Communicatie


+31(0)6 14 615 717
janine@ttpconcepts.nl
Kijkt graag samen met u naar de concepten welke TTP u te bieden heeft

Ruby Bergmans

Office Manager


+31(0)6 34 062 360
ruby@ttpconcepts.nl
De jongste telg binnen de TTP familie

Lieke van Haren

Office medewerker


+31(0)6 24 898 202
lieke@ttpconcepts.nl
Binnendienst Rosenthal groep

Sabrina Brakel-Robbe

Office medewerker Rosenthal


+31(0)6 42 642 817
sabrinab@ttpconcepts.nl
Taal + kook wonder een bijzondere nieuwe combinatie binnen TTP Concepts

Steffie Horvers

Content Marketeer


+31(0)6 24 898 200
steffie@ttpconcepts.nl
Tot in de puntjes geregeld

Monique Rinkes

Facilitair medewerker


 
monique@ttpconcepts.nl
Koken is mijn passie

Patrick Cuevas

Host Berkel-Enschot


 
patrickc@ttpconcepts.nl
De meest designie mama van NL

Veroniek van der Schoot

Sales Manager Benelux (funded head)
TOM DIXON ONLY

+31(0)6 38 823 124
veroniek.vanderschoot@tomdixon.net