Gebruikersnaam   Wachtwoord

Nog geen klant van TTP Concepts?

Maar wilt u dat wel graag worden? Vul het login aanvraagformulier in. Login aanvragen

Geen standaard cadeaus,
maar de cadeaustandaard!

TTP Concepts is een innovatief business to business cadeaubedrijf dat klanten helpt boven de competitieve markt uit te stijgen. TTP Concepts levert creatieve ideeen, producten van topmerken en ieder seizoen een grote keus. TTP Concepts levert alleen aan de beste retailers van Nederland en België

 


WHAT IS HOT?


Adviesprijs
€ 39,99
Barista & Co
Core Cafetière voor 350 ml
 
Meer info

Adviesprijs
€ 39,99
Eva Solo
Fridge Karaf 1 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 44,95
Höfats
Gravity Candle Windlicht
 
Meer info

Adviesprijs
€ 19,99
iDesign
Classico Opbergmand Stapelbaar
 
Meer info

Adviesprijs
€ 17,99
Joseph Joseph
Bloom Stoommand Opvouwbaar
 
Meer info

Adviesprijs
€ 22,99
Joseph Joseph
Multi-Grip Mandoline
 
Meer info

Adviesprijs
€ 34,90
Kambukka
Elton Thermosbeker 500 ml Monstera Leaves
 
Meer info

Adviesprijs
€ 54,95
Koziol
Babell Etagère Extra Groot
 
Meer info

Adviesprijs
€ 59,99
L.S.A.
Canopy Vaas 24 cm
 
Meer info

Adviesprijs
€ 2,69
Orthex
SmartStore Classic 01 Opbergbox 1 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 29,99
Rösle Keuken
Dunschiller T-Vorm 17,5 cm
 
Meer info

NIEUW


Adviesprijs
€ 39,99
Celly
MagSafe Draaloze Oplader
 
Meer info

Adviesprijs
€ 59,99
Celly
MagSafe Powerbank Draadloos met Magneet 10000mAh
 
Meer info

Adviesprijs
€ 49,99
Copenhagen Design
Paraplu Groot - Pride
 
Meer info

Adviesprijs
€ 399,00
Coravin
Timeless Six+ Wijn Conserveringssysteem
 
Meer info

Adviesprijs
€ 7,50
Kela Badkamer
Mandy Badkamer Organizer Donker Grijs
 
Meer info

Adviesprijs
€ 229,50
Koziol
Connect Toonbankdisplay Set Beker Schaal en Bord Paw Patrol/Peppa Pig Winter Wonderland Set van 10 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 12,95
Koziol Bio-Circulair
Easy Eater Beker en Bestek Peppa Pig
 
Meer info

Adviesprijs
€ 17,95
Koziol Bio-Circulair
Easy Eater Bord met Dobbelsteen Peppa Pig
 
Meer info

Adviesprijs
€ 28,99
Lego
Keramische Mok Hoofd Winky 530 ml
 
Meer info

Adviesprijs
€ 19,99
Lego
Lunchset Harry Potter Gryffindor
 
Meer info

Adviesprijs
€ 44,99
Lego
Opbergbox Brick Pastel Set van 3 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 149,00
Turtleneck
Rietje Buigbaar Roestvrijstaal 28 cm Set van 50 Stuks + Schoonmaakborstel
 
Meer info

Adviesprijs
€ 49,95
Xapron
Arizona Schort Denim met Leren Band
 
Meer info

Adviesprijs
€ 109,95
Xapron
Bovine Schort met Nekband Medium Leer
 
Meer info

AANBIEDINGEN

Eva Solo
Acorn Theelichthouder Amber Set van 2 Stuks
 
Meer info
Eva Solo
Keukenrolhouder
 
Meer info
Eva Solo
Nordic Kitchen Panonderzetter Magnetisch
 
Meer info
Eva Solo
Silhouette Thermoskan 1 liter
 
Meer info
Eva Trio
White Line Sauteerpan Ø 24 cm
 
Meer info
Joseph Joseph
Index Advance Snijplank Set van 4 Stuks Steel
 
Meer info
Joseph Joseph
Index Large Snijplank Set van 4 Stuks Silver
 
Meer info
Joseph Joseph
Index Regular Snijplank Set van 4 Stuks Silver
 
Meer info
Rösle Barbecue
Barbecue Gas Videro G2-S Vario 30 mbar
 
Meer info
Rösle Keuken
POS Display Pizzasnijder Display met 12 Stuks
 
Meer info

Buying profit, selling pleasure

De beste deal en de mooiste oplossing.

Theo Rietbergen

Directeur


+31(0)6 51 217 117
theo@ttpconcepts.nl
Op zoek naar synergie in elke samenwerking

Mareille Stofberg

Directeur


+31(0)6 34 497 531
mareille@ttpconcepts.nl
Een rugzak met kennis en ervaring om te delen voor een succesvolle samenwerking

Sjoerd van der Burg

Key Accountmanager


+31(0)6 38 063 621
sjoerd@ttpconcepts.nl
Voor een assortiments advies op maat

Julian Kwee

Assistent Key Accountmanagement


+31(0)6 54 227 261
julian@ttpconcepts.nl
Geen BBQ is te groot voor mij. Daag me uit.

Wilma Beukema

Accountmanager


+31(0)6 18 299 498
wilma@ttpconcepts.nl
De liefde voor retail is mij met de paplepel ingegoten.

Karin Mulder

Accountmanager


+31(0)6 38 063 639
karin@ttpconcepts.nl
Met passie en positiviteit samen bouwen aan een duurzame relatie

Freddy van den Oetelaar

Accountmanager Belux


+31(0)6 24 898 200
freddy@ttpconcepts.nl
Samen halen we het beste naar boven!

Koen Heyvaert

Accountmanager Belux


+32 475 833 087
koen@ttpconcepts.be
Mijn drive is mijn verantwoordelijkheidsgevoel

Marwa Nias

Office medewerker


+31(0)6 34 062 360
marwa@ttpconcepts.nl
Samen elke kans benutten

Bas van Assouw

Hoofd Verkoop Binnendienst


+31(0)6 24 898 202
bas@ttpconcepts.nl
Don’t wait for inspiration. Be the inspiration!

Miranda van der Gracht

Styling en Showroombeheer


+31(0)6 23 268 911
miranda@ttpconcepts.nl
Tot in de puntjes geregeld

Babet van Amelsvoort

Facilitair medewerker


 
babet@ttpconcepts.nl
Aanpakker met oog voor detail

Michiel Pleijter

Merchandising & standbeheer



michiel@ttpconcepts.nl