Gebruikersnaam   Wachtwoord

Nog geen klant van TTP Concepts?

Maar wilt u dat wel graag worden? Vul het login aanvraagformulier in. Login aanvragen

Geen standaard cadeaus,
maar de cadeaustandaard!

TTP Concepts is een innovatief business to business cadeaubedrijf dat klanten helpt boven de competitieve markt uit te stijgen. TTP Concepts levert creatieve ideeen, producten van topmerken en ieder seizoen een grote keus. TTP Concepts levert alleen aan de beste retailers van Nederland en Belgie

WHAT IS HOT?


Adviesprijs
€ 14,90
Adhoc
Fire Finger Tafelaansteker
 
Meer info

Adviesprijs
€ 48,00
Black+Blum
Box Appetit Lunchbox Rvs
 
Meer info

Adviesprijs
€ 29,95
Black+Blum
Drinken Eau Good Beker 800 ml
 
Meer info

Adviesprijs
€ 47,50
Dyberg Larsen
Joy Bluetooth Speaker met Verlichting
 
Meer info

Adviesprijs
€ 18,99
Horwood
Judge Kookwekker Casserole
 
Meer info

Adviesprijs
€ 14,95
Joseph Joseph
Badkamer Easy-Store Tandenborstelorganiser
 
Meer info

Adviesprijs
€ 16,95
Joseph Joseph
DrawerStore Bestekorganiser
 
Meer info

Adviesprijs
€ 22,95
Joseph Joseph
Vergiet Nest Driehoek Set van 2 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 109,00
L.S.A.
Tatra Decanteer Karaf 1,6 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 91,00
L.S.A.
Tatra Waterglas 225 ml Set van 4 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 142,00
L.S.A.
Yarn Vaas H 16 cm
 
Meer info

Adviesprijs
€ 210,00
L.S.A.
Yarn Vaas H 24 cm
 
Meer info

Adviesprijs
€ 15,99
Lego
Iconic Opbergbox Hoofd Boy Klein
 
Meer info

Adviesprijs
€ 15,99
Lego
Iconic Opbergbox Hoofd Girl Klein
 
Meer info

Adviesprijs
€ 28,99
Lego
Opberglade Brick 4
 
Meer info

Adviesprijs
€ 28,99
Lego
Opberglade Brick 4
 
Meer info

Adviesprijs
€ 210,00
Simplehuman
Afvalemmer Semi Round 60 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 18,00
Zak!Designs
On The Go Gemini Drinkbeker 35 cl
 
Meer info

Adviesprijs
€ 22,50
Zak!Designs
On The Go Gemini Drinkbeker 45 cl
 
Meer info

Adviesprijs
€ 4,50
Zak!Designs
Outdoor Mok 35 cl
 
Meer info

NIEUW


Adviesprijs
€ 29,95
Coravin
Screw Cap Set van 6 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 5,99
Horwood
Judge Kookwekker Analoog Lieveheersbeestje
 
Meer info

Adviesprijs
€ 14,49
Horwood
Judge Vijzel Porselein 14 cm
 
Meer info

Adviesprijs
€ 17,95
Joseph Joseph
Badkamer Slim Zeepdispenser
 
Meer info

Adviesprijs
€ 142,00
L.S.A.
Yarn Vaas H 16 cm
 
Meer info

Adviesprijs
€ 210,00
L.S.A.
Yarn Vaas H 24 cm
 
Meer info

Adviesprijs
€ 26,99
Lego
Iconic Opbergbox Hoofd Boy Groot
 
Meer info

Adviesprijs
€ 26,99
Lego
Iconic Opbergbox Hoofd Girl Groot
 
Meer info

Adviesprijs
€ 47,99
Lego
Opberglade Brick 8
 
Meer info

Adviesprijs
€ 47,99
Lego
Opberglade Brick 8
 
Meer info

Adviesprijs
€ 43,00
Max Benjamin
Elysium Geurdiffuser Enchanted Paths 150 ml
 
Meer info

Adviesprijs
€ 33,00
Max Benjamin
Elysium Geurkaars Enchanted Paths 190 gr
 
Meer info

Adviesprijs
€ 29,99
Mr & Mrs Fragrance
Blanc Diffuser Nr 02, 250 ML Geur met Geurstokjes Malasian Black Tea
 
Meer info

Adviesprijs
€ 29,99
Mr & Mrs Fragrance
Blanc Diffuser Nr 10, 250 ML Geur met Geurstokjes Pure Amazon
 
Meer info

Adviesprijs
€ 295,00
Simplehuman
Afvalemmer Liner Pocket Semi Round met Sensor 45 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 18,00
Zak!Designs
On The Go Gemini Drinkbeker 35 cl
 
Meer info

Adviesprijs
€ 22,50
Zak!Designs
On The Go Gemini Drinkbeker 45 cl
 
Meer info

AANBIEDINGEN

Adhoc
Pepino Kruidenmolen Mini Giftset
 
Meer info
Joseph Joseph
Index Giftset Snijplanken met Mes Set van 4 Stuks
 
Meer info

Buying profit, selling pleasure

De beste deal en de mooiste oplossing.

Theo

Directeur


+31(0)6 51 217 117
theo@ttpconcepts.nl
Porselein en glas is mijn specialiteit.

Sabrina Dik-Polle

Account Manager


+31(0)6 38 063 639
sabrina@ttpconcepts.nl
Furniture & Design is mijn passie.

Sjoerd van der Burg

Account Manager


+31(0)6 38 063 621
sjoerd@ttpconcepts.nl
Private Label is breder dan u denkt

Rachid Toub

Account Manager


+31(0)6 44 007 471
rachid@ttpconcepts.nl
Voor een assortiments advies op maat

Julian Kwee

Account Manager


+31(0)6 54 227 261
julian@ttpconcepts.nl
Geen BBQ is te groot voor mij. Daag me uit.

Wilma Beukenma

Account Manager


+31(0)6 18 299 498
wilma@ttpconcepts.nl
Een snelle vraag? Snel antwoord!

Patrick Lapien

Digital & Office Manager


+31(0)6 24 898 202
patrick@ttpconcepts.nl
Kijkt graag samen met u naar de concepten welke TTP u te bieden heeft

Ruby Bergmans

Office medewerker


+31(0)6 34 062 360
ruby@ttpconcepts.nl
Binnendienst Rosenthal groep

Sabrina Brakel-Robbe

Office medewerker Rosenthal


+31(0)6 42 642 817
sabrinab@ttpconcepts.nl
Digitaal surfen is mijn passie

Belinda Pielstroom

Office medewerker Digital Sales


+31(0)6 24 898 200
belinda@ttpconcepts.nl
ieders steun en toeverlaat voor media en communicatie

Janine Boel

Office medewerker Marketing & Communicatie


+31(0)6 14 615 717
janine@ttpconcepts.nl
Koken is mijn passie

Patrick Cuevas

Host Berkel-Enschot


patrickc@ttpconcepts.nl
Tot in de puntjes geregeld

Monique Rinkes

Facilitair medewerker


monique@ttpconcepts.nl