Gebruikersnaam   Wachtwoord

Nog geen klant van TTP Concepts?

Maar wilt u dat wel graag worden? Vul het login aanvraagformulier in. Login aanvragen

Geen standaard cadeaus,
maar de cadeaustandaard!

TTP Concepts is een innovatief business to business cadeaubedrijf dat klanten helpt boven de competitieve markt uit te stijgen. TTP Concepts levert creatieve ideeen, producten van topmerken en ieder seizoen een grote keus. TTP Concepts levert alleen aan de beste retailers van Nederland en Belgie

WHAT IS HOT?


Adviesprijs
€ 69,00
Adhoc
Cereal Dispenser Deposito H 42,5 cm
 
Meer info

Adviesprijs
€ 29,95
JP4KIDS
Nachtlamp met Sticker Ladybug
 
Meer info

Adviesprijs
€ 269,00
Simplehuman
Afvalemmer Rectangular met Liner Pocket Rvs GFT 58 liter (24 + 34 Liter)
 
Meer info

Adviesprijs
€ 10,99
Wham
Essentials Non Stick Select Bakvorm voor Broodjes 12 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 16,90
Zak!Designs
Drinken Gemini Drinkbeker Dubbelwandig Rvs 35 cl.
 
Meer info

Adviesprijs
€ 15,00
Zak!Designs
Drinkwaren Dotdot Dubbelwandige Theebeker XL 40 cl
 
Meer info

Adviesprijs
€ 15,00
Zak!Designs
Drinkwaren Dotdot Dubbelwandige Theebeker XL 40 cl
 
Meer info

Adviesprijs
€ 27,00
Zak!Designs
Serveren Gemini Saladeschaal Dubbelwandig Rvs 20 cm.
 
Meer info

NIEUW


Adviesprijs
€ 49,90
Adhoc
Koffiemolen Mrs Bean
 
Meer info

Adviesprijs
€ 75,00
Cuisinova
Grillpan Gietijzer Vierkant 25 cm Zwart
 
Meer info

Adviesprijs
€ 79,00
Cuisinova
Wokpan Gietijzer 35 cm Zwart
 
Meer info

Adviesprijs
€ 7,49
Wham
Essentials Non Stick Select Bakvorm Cake 900 gram
 
Meer info

Adviesprijs
€ 29,90
Zak!Designs
Dotdot Dubbelwandige Espressobeker 7,5 cl met Lepel
 
Meer info

Adviesprijs
€ 29,90
Zak!Designs
Dotdot Dubbelwandige Koffiebeker 20 cl met Lepel
 
Meer info

Adviesprijs
€ 16,90
Zak!Designs
Drinken Gemini Drinkbeker Dubbelwandig Rvs 35 cl.
 
Meer info

Adviesprijs
€ 27,00
Zak!Designs
Serveren Gemini Saladeschaal Dubbelwandig Rvs 20 cm.
 
Meer info

AANBIEDINGEN

Adhoc
Actieset Pepino Kruidenmolen Mini
 
Meer info

Buying profit, selling pleasure

De beste deal en de mooiste oplossing.

Theo

Directeur


+31(0)6 51 217 117
theo@ttpconcepts.nl
Porselein en glas is mijn specialiteit.

Sabrina Dik-Polle

Account Manager


+31(0)6 38 063 639
sabrina@ttpconcepts.nl
Furniture & Design is mijn passie.

Sjoerd van der Burg

Account Manager


+31(0)6 38 063 621
sjoerd@ttpconcepts.nl
Fair Green products en meer

Hans Haverkamp

Account Manager


+31(0)6 20 018 234
hans@ttpconcepts.nl
Voor een assortiments advies op maat

Julian Kwee

Account Manager


+31(0)6 54 227 261
julian@ttpconcepts.nl
Een snelle vraag? Snel antwoord!

Patrick Lapien

Digital & Office Manager


+31(0)6 24 898 202
patrick@ttpconcepts.nl
Creativiteit is mijn passie

Heleen Prins

Office Manager


+31(0)6 14 615 717
heleen@ttpconcepts.nl
Binnendienst Rosenthal groep

Sabrina Brakel-Robbe

Office Manager


+31(0)6 42 642 817
sabrinab@ttpconcepts.nl