Gebruikersnaam   Wachtwoord

Nog geen klant van TTP Concepts?

Maar wilt u dat wel graag worden? Vul het login aanvraagformulier in. Login aanvragen

Geen standaard cadeaus,
maar de cadeaustandaard!

TTP Concepts is een innovatief business to business cadeaubedrijf dat klanten helpt boven de competitieve markt uit te stijgen. TTP Concepts levert creatieve ideeen, producten van topmerken en ieder seizoen een grote keus. TTP Concepts levert alleen aan de beste retailers van Nederland en België

 


WHAT IS HOT?


Adviesprijs
€ 94,99
Joseph Joseph
Giftset Folio Snijplank Set van 4 Stuks Silver met Chefsmes
 
Meer info

Adviesprijs
€ 31,99
Lego
Opbergbox Hoofd Silly Groot
 
Meer info

Adviesprijs
€ 399,00
Simplehuman
Spiegel met Sensor 20 cm 3x 5x 10x Vergroting Tru Lux & Touch Control
 
Meer info

Adviesprijs
€ 399,00
Simplehuman
Spiegel met Sensor 20 cm 3x 5x 10x Vergroting Tru Lux & Touch Control
 
Meer info

NIEUW


Adviesprijs
€ 11,49
Bee's Wax
Bijenwasdoek Citrus Set van 2 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 19,49
Bee's Wax
Bijenwasdoek Groente Set van 3 Stuks Assorti
 
Meer info

Adviesprijs
€ 19,49
Bee's Wax
Bijenwasdoek Kaas Set van 3 Stuks Assorti
 
Meer info

Adviesprijs
€ 24,99
Bee's Wax
Bijenwasdoek Set van 5 Stuks Assorti
 
Meer info

Adviesprijs
€ 11,49
Bee's Wax
Bijenwasdoek Uien Set van 2 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 94,99
Joseph Joseph
Giftset Folio Snijplank Set van 4 Stuks Silver met Chefsmes
 
Meer info

Adviesprijs
€ 259,00
Joseph Joseph
Totem Compact Prullenbak 2x20 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 299,00
Joseph Joseph
Totem Compact Prullenbak 2x20 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 259,00
Joseph Joseph
Totem Compact Prullenbak 2x20 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 299,00
Joseph Joseph
Totem Max Prullenbak 2x30 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 329,00
Joseph Joseph
Totem Max Prullenbak 2x30 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 299,00
Joseph Joseph
Totem Max Prullenbak 2x30 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 299,00
Joseph Joseph
Totem Max Prullenbak 2x30 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 329,00
Joseph Joseph
Totem Max Prullenbak 2x30 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 329,00
Joseph Joseph
Totem Max Prullenbak 60 liter Editions Sky
 
Meer info

Adviesprijs
€ 19,99
Lego
Opbergbox Hoofd Silly Klein
 
Meer info

Adviesprijs
€ 21,99
Lego
Opbergbox Hoofd Skelet Klein
 
Meer info

Adviesprijs
€ 36,99
Rösle Keuken
Crêpes Spatel 32,5 cm
 
Meer info

AANBIEDINGEN

No Rubbish
BBQ Olie 207 Degrease
 
Meer info
Simplehuman
Prullenbak Liner Pocket 30 liter
 
Meer info
Simplehuman
Prullenbak Liner Pocket 30 liter
 
Meer info
Simplehuman
Prullenbak Liner Pocket Half Rond Sensor 45 liter
 
Meer info
Simplehuman
Prullenbak Retro 4,5 liter
 
Meer info
Simplehuman
Prullenbak Touch Bar Recycler 24+24 liter
 
Meer info

Buying profit, selling pleasure

De beste deal en de mooiste oplossing.

Theo Rietbergen

Directeur


+31(0)6 51 217 117
theo@ttpconcepts.nl
Op zoek naar synergie in elke samenwerking

Mareille Stofberg

Directeur


+31(0)6 34 497 531
mareille@ttpconcepts.nl
Een rugzak met kennis en ervaring om te delen voor een succesvolle samenwerking

Sjoerd van der Burg

Key Accountmanager


+31(0)6 38 063 621
sjoerd@ttpconcepts.nl
Voor een assortiments advies op maat

Julian Kwee

Assistent Key Accountmanagement


+31(0)6 54 227 261
julian@ttpconcepts.nl
Geen BBQ is te groot voor mij. Daag me uit.

Wilma Beukema

Accountmanager


+31(0)6 18 299 498
wilma@ttpconcepts.nl
De liefde voor retail is mij met de paplepel ingegoten.

Karin Mulder

Accountmanager


+31(0)6 38 063 639
karin@ttpconcepts.nl
Aandacht en energie laten samenwerkingen groeien

Danny Govers

Accountmanager Belux


+31(0)6 22 227 949
danny@ttpconcepts.nl
Samen halen we het beste naar boven!

Koen Heyvaert

Accountmanager Belux


+32 475 833 087
koen@ttpconcepts.be
ieders steun en toeverlaat voor media en communicatie

Janine Boel

Marketing, Communicatie & PR


+31(0)6 14 615 717
janine@ttpconcepts.nl
Mijn drive is mijn verantwoordelijkheidsgevoel

Marwa Nias

Office medewerker


+31(0)6 34 062 360
marwa@ttpconcepts.nl
Samen elke kans benutten

Bas van Assouw

Hoofd Verkoop Binnendienst


+31(0)6 24 898 202
bas@ttpconcepts.nl
Porselein en glas is mijn specialiteit.

Belinda Pielstroom

Office medewerker Rosenthal


+31(0)6 42 642 817
belinda@ttpconcepts.nl

Miranda van der Gracht

Styling en Showroombeheer


+31(0)6 23 268 911
miranda@ttpconcepts.nl
Tot in de puntjes geregeld

Babet van Amelsvoort

Facilitair medewerker


 
babet@ttpconcepts.nl
Aanpakker met oog voor detail

Michiel Pleijter

Merchandising & standbeheer