Gebruikersnaam   Wachtwoord

Nog geen klant van TTP Concepts?

Maar wilt u dat wel graag worden? Vul het login aanvraagformulier in. Login aanvragen

Geen standaard cadeaus,
maar de cadeaustandaard!

TTP Concepts is een innovatief business to business cadeaubedrijf dat klanten helpt boven de competitieve markt uit te stijgen. TTP Concepts levert creatieve ideeen, producten van topmerken en ieder seizoen een grote keus. TTP Concepts levert alleen aan de beste retailers van Nederland en België

WHAT IS HOT?


Adviesprijs
€ 69,95
Allocacoc
DesignNest Heng Balance Lamp Round USB
 
Meer info

Adviesprijs
€ 2.499,00
Everdure
4K Houtskool Barbecue
 
Meer info

Adviesprijs
€ 2.499,00
Everdure
4K Houtskool Barbecue
 
Meer info

Adviesprijs
€ 2.499,00
Everdure
4K Houtskool Barbecue
 
Meer info

Adviesprijs
€ 75,00
Joseph Joseph
Folio Snijplank met Koksmes Set van 4 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 95,00
Joseph Joseph
Index Bamboe Snijplanken Set van 3 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 24,95
Lego
Opbergbox Hoofd Silly Groot
 
Meer info

Adviesprijs
€ 24,95
Lego
Opbergbox Hoofd Skelet Groot
 
Meer info

Adviesprijs
€ 49,95
Rösle Keuken
Knoflookpers
 
Meer info

Adviesprijs
€ 339,00
Simplehuman
Spiegel Sensor Touch Control Trio
 
Meer info

Adviesprijs
€ 339,00
Simplehuman
Spiegel Sensor Touch Control Trio
 
Meer info

NIEUW


Adviesprijs
€ 11,50
Bee's Wax
Bee's Wax Bijenwasdoek Citrus Set van 2 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 19,50
Bee's Wax
Bee's Wax Bijenwasdoek Groente Set van 3 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 19,50
Bee's Wax
Bee's Wax Bijenwasdoek Honingraat Set van 3 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 19,50
Bee's Wax
Bee's Wax Bijenwasdoek Kaas Set van 3 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 11,50
Bee's Wax
Bee's Wax Bijenwasdoek Set van 2 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 24,95
Bee's Wax
Bee's Wax Bijenwasdoek Set van 5 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 279,00
Joseph Joseph
Editions Sky Totem Max Afvalemmer 60 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 75,00
Joseph Joseph
Folio Snijplank met Koksmes Set van 4 Stuks
 
Meer info

Adviesprijs
€ 239,00
Joseph Joseph
Intelligent Waste Totem Compact Afvalemmer 40 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 279,00
Joseph Joseph
Intelligent Waste Totem Compact Afvalemmer 40 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 239,00
Joseph Joseph
Intelligent Waste Totem Compact Afvalemmer 40 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 279,00
Joseph Joseph
Intelligent Waste Totem Max Afvalemmer 60 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 299,00
Joseph Joseph
Intelligent Waste Totem Max Afvalemmer 60 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 279,00
Joseph Joseph
Intelligent Waste Totem Max Afvalemmer 60 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 269,95
Joseph Joseph
Intelligent Waste Totem Max Afvalemmer 60 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 269,95
Joseph Joseph
Intelligent Waste Totem Max Afvalemmer 60 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 269,95
Joseph Joseph
Intelligent Waste Totem Max Afvalemmer 60 liter
 
Meer info

Adviesprijs
€ 14,95
Lego
Opbergbox Hoofd Silly Klein
 
Meer info

Adviesprijs
€ 14,95
Lego
Opbergbox Hoofd Skelet Klein
 
Meer info

Adviesprijs
€ 26,95
Rösle Keuken
Crêpes Spatel
 
Meer info

AANBIEDINGEN

Simplehuman
Afvalemmer Liner Pocket 30 liter
 
Meer info
Simplehuman
Afvalemmer Liner Pocket 30 liter
 
Meer info
Simplehuman
Afvalemmer Liner Pocket Half Rond Sensor 45 liter
 
Meer info
Simplehuman
Afvalemmer Retro 4,5 liter
 
Meer info
Simplehuman
Afvalemmer Touch Bar Recycler 24+24 liter
 
Meer info

Buying profit, selling pleasure

De beste deal en de mooiste oplossing.

Theo Rietbergen

Directeur


+31(0)6 51 217 117
theo@ttpconcepts.nl
Op zoek naar synergie in elke samenwerking

Mareille Stofberg

Directeur


+31(0)6 34 497 531
mareille@ttpconcepts.nl
Furniture & Design is mijn passie.

Sjoerd van der Burg

Key Account Manager


+31(0)6 38 063 621
sjoerd@ttpconcepts.nl
Voor een assortiments advies op maat

Julian Kwee

Account Manager


+31(0)6 54 227 261
julian@ttpconcepts.nl
Geen BBQ is te groot voor mij. Daag me uit.

Wilma Beukema

Account Manager


+31(0)6 18 299 498
wilma@ttpconcepts.nl
De liefde voor retail is mij met de paplepel ingegoten.

Karin Mulder

Account Manager


+31(0)6 38 063 639
karin@ttpconcepts.nl
Samen halen we het beste naar boven!

Koen Heyvaert

Accountmanager Belux


+32 475 833 087
koen@ttpconcepts.be
ieders steun en toeverlaat voor media en communicatie

Janine Boel

Office medewerker Marketing & Communicatie


+31(0)6 14 615 717
janine@ttpconcepts.nl
Kijkt graag samen met u naar de concepten welke TTP u te bieden heeft

Ruby Bergmans

Office medewerker binnendienst


+31(0)6 34 062 360
ruby@ttpconcepts.nl
Samen elke kans benutten


Bas van Assouw

Hoofd Verkoop Binnendienst


+31(0)6 24 898 202
bas@ttpconcepts.nl
Porselein en glas is mijn specialiteit.


Belinda Pielstroom

Office medewerker Rosenthal


+31(0)6 42 642 817
belinda@ttpconcepts.nl
Kwaliteit, service en vriendelijkheid maken het verschil


Carin Broere

Accountmanager Belux


+31(0)6 57 580 037
carin@ttpconcepts.nl

Miranda van der Gracht

Styling en Showroombeheer


+31(0)6 23 268 911
miranda@ttpconcepts.nl
Tot in de puntjes geregeld

Monique Rinkes

Facilitair medewerker


 
monique@ttpconcepts.nl
Aanpakker met oog voor detail

Michiel Pleijter

Merchandising & standbeheer